O nás

Operátor stavebných strojov

Spoločnosť bola založená v roku 1995 a vďaka tomu ponúka dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti, ktoré sú spojené so stále rastúcou kvalitou služieb. V ponuke máme najmä svetovo uznávané značky stavebnej techniky, ako napr. Weber mt. (spolupráca viac ako 20 rokov), Husqvarna – strediskový servis. Prvý servisný certifikát už od r. 1999.

Neváhajte a príďte si k nám pre Vašich stavebných pomocníkov.

U nás si môžete zakúpiť či už nové stroje, alebo zapožičať stroje z našej požičovne. Ponúkame dlhoročné skúsenosti v oblasti predaja Husqvarna construction - stavebné stroje. Je to malá mechanizácia na hutnenie podkladov, úpravu betónov, rezanie a demoláciu betónov. V ponuke sú stenové a lanové píly, ručné rezačky na betón, ale aj stolové píly na rezanie blokov, dlažby a obkladov. Všetky výrobky sa dajú prezerať v online katalógu.

Ďalšou významnou značkou je Weber mt. Je to Nemecký výrobca vibračnej techniky s ktorým spolupracujeme od roku 1998. Je to výrobca, ktorý sa špecializuje na výrobu ručne vedených hutniacich strojov. Prevažne tieto stroje nájdete aj v našej požičovni.